+38 098 407 72 00

Україна , м. Житомир

вул. Небесної Сотніі, 60

© Проспект-Проект  2019

НАША КОМАНДА

Жданов Віталій

Архітектор-дизайнер

Венгловський Дмитро

Головний інженер проектів

Котенко Аліна

Архітектор

Мікрюков  Олександр

Інженер-конструктор

Грабчук Олександра

Архітектор

Лобачова  Наталья

Фінансовий директор, старший бухгалтер

Присяжнюк Ігор

Головний конструктор

Сергій Грабчук

Архітектор, керівник компанії

    Випускник Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (1996-2002рр.) Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд" та здобув кваліфікацію фахівець-архітектор. У 2011 році заснував проектну фірму "Проспект - Проект".

   

    Я вважаю, що знайшов своє русло. Однак слово «успіх» вживаю рідко. Це надзвичайно захопливо: бачити те, що тебе оточує і старатися поліпшити його. Але щоразу, коли це вдається, коли доходжу до фіналу, я розумію, що це ще не найкращий варіант, що об’єкт міг би бути довершенішим. І це спонукає відкинути геть самовдоволення і вчитись, шукати, міркувати. Успіх, образно кажучи, це далека зірка на шляху, яким іду.

    Архітектура — досить своєрідна сфера діяльності. В ній провідними є ідеї однієї людини, але дуже багато залежить від колективу, якому автор довіряє їх. І тут на перший план виходить наявність чи відсутність лідерських якостей, бо успіх чи неуспіх значною мірою залежить від уміння керівника чітко ставити завдання підлеглим.

    Не скажу, що мені і моїм підлеглим завжди вдавалося працювати під безхмарним небом. Проте не вірю, що є безвихідні ситуації. Розібратися вже допомагає досвід: одразу ж порівнюю проблему, що виникла, з якимись попередніми подібними, крупинка до крупинки збираю позитивні моменти, щоб запропонувати колегам вихід. Я стараюся не віддавати багато сил на, так би мовити, поточні труднощі — над усим панує бажання досягти бажаного результату. І коли він є, то і ти, і твої однодумці — переможці.

   Це неповторне відчуття — коли йдеш містом і дивишся об’єкти, що з’явилися завдяки твоїй праці. Сподіваюся на нові цікаві пропозиції.

Голованов Олександр

Архітектор

Коломієць  Світлана

Архітектор

 

Панько Ігор

Інженер-конструктор

Ліхалєтова  Анна

Інженер-проектувальник

 

Варчук Вадим

Інженер-проектувальник

 

Шваб Богдан

Архітектор

 

Самойленко Анастасія

Архітектор

 

Бондарчук Артем

Інженер-конструктор

Островська Юлія

Бухгалтер