+38 098 407 72 00

Україна , м. Житомир

вул. Небесної Сотніі, 60

© Проспект-Проект  2018

НАША КОМАНДА

Жданов Віталій

Архітектор-дизайнер

Венгловський Дмитро

Головний інженер проектів

Степнівська Валентина

Архітектор

Котенко Аліна

Архітектор

Грабчук Олександра

Архітектор

Лобачова  Наталья

Фінансовий директор, старший бухгалтер

Туровська Анна

Молодший бухгалтер

Сергій Грабчук

Архітектор, керівник компанії

    Випускник Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (1996-2002рр.) Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд" та здобув кваліфікацію фахівець-архітектор. У 2011 році заснував проектну фірму "Проспект - Проект".

   

    Я вважаю, що знайшов своє русло. Однак слово «успіх» вживаю рідко. Це надзвичайно захопливо: бачити те, що тебе оточує і старатися поліпшити його. Але щоразу, коли це вдається, коли доходжу до фіналу, я розумію, що це ще не найкращий варіант, що об’єкт міг би бути довершенішим. І це спонукає відкинути геть самовдоволення і вчитись, шукати, міркувати. Успіх, образно кажучи, це далека зірка на шляху, яким іду.

    Архітектура — досить своєрідна сфера діяльності. В ній провідними є ідеї однієї людини, але дуже багато залежить від колективу, якому автор довіряє їх. І тут на перший план виходить наявність чи відсутність лідерських якостей, бо успіх чи неуспіх значною мірою залежить від уміння керівника чітко ставити завдання підлеглим.

    Не скажу, що мені і моїм підлеглим завжди вдавалося працювати під безхмарним небом. Проте не вірю, що є безвихідні ситуації. Розібратися вже допомагає досвід: одразу ж порівнюю проблему, що виникла, з якимись попередніми подібними, крупинка до крупинки збираю позитивні моменти, щоб запропонувати колегам вихід. Я стараюся не віддавати багато сил на, так би мовити, поточні труднощі — над усим панує бажання досягти бажаного результату. І коли він є, то і ти, і твої однодумці — переможці.

   Це неповторне відчуття — коли йдеш містом і дивишся об’єкти, що з’явилися завдяки твоїй праці. Сподіваюся на нові цікаві пропозиції.

Мікрюков  Олександр

Інженер-конструктор

Коломієць  Світлана

Архітектор

 

Панько Ігор

Інженер-конструктор

Ліхалєтова  Анна

Інженер-проектувальник

 

Варчук Вадим

Інженер-проектувальник

 

Добровольський Сергій

Архітектор

 

Самойленко Анастасія

Архітектор

 

Бондарчук Артем

Інженер-конструктор